AEROMALL Торгівельно
Розважальний
Центр

Мир дубленок и кожи

«Мир дубленок и кожи» - це мережа салонів з продажу шкіряних і хутрових виробів, яка працює на ринку України з 1996 р. За цей час клієнтами компанії стала величезна кількість покупців, які віддали перевагу якості і стилю саме цього верхнього одягу. «Мир дубленок и кожи» пропонує своїм покупцям різноманітні шкіряні та хутрові вироби - це чоловічі та жіночі куртки, дублянки, шуби, жилети, шапки. Як доповненням до ансамблю одягу в салоні представлені сумки, рукавички, ремені, гаманці, портмоне та інші аксесуари.

Наші фахівці завжди в курсі новітніх тенденцій світу моди. Цьому сприяє постійне відвідування міжнародних виставок, вивчення світових і українських тенденцій моди, тому асортимент салону доповнився пуховиками, пальто різної довжини і фасонів.

Кожна нова колекція відрізняється новими дизайнерськими рішеннями, сучасними технологіями в обробці шкіри, хутра, інших матеріалів і різноманітністю кольорової гами.

Будь-який виріб можна придбати у розстрочку. Наші продавці-консультанти із задоволенням допоможуть з вибором одягу чи аксесуарів, подарунка для Ваших друзів і близьких та детально розкажуть, як доглядати за одягом зі шкіри та хутра.

«Мир дубленок и кожи» - один з представників всеукраїнської дисконтної системи «Теплая линия». Власники клубної картки «Теплая линия» не тільки роблять покупки зі знижкою, але і своєчасно в зручній для них формі отримують інформацію про надходження нових колекцій, а також про всі заходи та акції, що проводяться мережею салонів МДК! Чекаємо Вас в салоні «Мир дубленок и кожи» на 2 поверсі ТРЦ Aeromall!

«Мир дубленок и кожи» - експерт по теплу!

Контактний телефон: (095)328 94 73