AEROMALL Торгівельно
Розважальний
Центр

GoldSoveren

Оптово-роздрібне підприємство "GoldSoveren" (ТОВ "Торговий дім" Золотий Соверен ") - сучасний магазин з широким асортиментом срібних прикрас, предметів декору, сувенірів і подарунків. На українському ринку ми працюємо більше 10 років і за цей час встигли завоювати репутацію надійного партнера для оптових покупців та одного з провідних операторів роздрібної торгівлі.

У нашому каталозі ви знайдете:- вироби зі срібла (кільця, підвіски, ланцюжки, сережки, браслети і кольє зі вставками з дорогоцінних і напівкоштовних каменів);- срібні ікони;- предмети декору та подарунки (картини, ключниці, скляні набори, статуетки та багато іншого).

Магазин "GoldSoveren" - офіційний дистриб'ютор і імпортер товарів провідних світових виробників Європи і Азії. Тому ціни на ювелірні вироби, ікони, предмети декору конкурентні і приємні для роздрібних і оптових покупців.

Ще одним важливим напрямком діяльності "GoldSoveren" є створення власних колекцій ювелірних виробів зі срібла. Досвідчені дизайнери розробляють нові моделі з урахуванням сучасних модних тенденцій, а ювелірні майстри втілюють їх в життя. Перевагою даного напрямку є індивідуальність і унікальний стиль ювелірних виробів.

Сувеніри та предмети декору, представлені в нашому каталозі, створені на заводах зі світовим ім'ям. Для їх виготовленнявикористовуються тільки якісні та екологічні матеріали. Особливість подарункової продукції - "дорогий" зовнішній вигляд і справедлива ціна.

Основні пріоритети підприємства - постійне оновлення асортименту, просування на ринок нових колекцій, оптимізація цін.

Контактний телефон:(044) 223-50-47(044) 223-50-48(066) 753-47-92(093) 161-12-91

Офіційний сайт: https://goldsoveren.com