AEROMALL Торгівельно
Розважальний
Центр

MIDA

Продукція Запорізької взуттєвої фабрики «МІДА» має заслужену репутацію комфортного взуття з гарантованою якістю. Завдяки винятковій надійності, сучасному дизайну, помірній ціні і багатолітньої присутності на ринку взуття, українська торгова марка «МІДА» набула визнання і довіру мільйонів споживачів у різних країнах.

Фабрикою випускається чоловіче та жіноче взуття для всіх сезонів: зимове, весняно-осінне, літне. Особлива увага приділяється комфортності і якості продукції. Щорічно модельєрами фабрики створюється більше 200 нових моделей взуття, близько 100 з них відбирається у виробництво.

На даний момент взуття Запорізької фабрики «МІДА» присутнє у кожному регіоні країни. Досить невисока роздрібна ціна продукції, а також її привабливість для будь-якої вікової категорії громадян, гарантує постійний попит із боку покупця.

Сучасний дизайн взуття доповнює інші його переваги. Вироби надійні в носінні, так як виробляються тільки з натуральної шкіри, яка поставляється кращими українськими та європейськими виробниками. 70% зимового взуття випускається на натуральному хутрі.

Взуття призначене для повсякденного носіння і доступне широкому колу споживачів. Не зупиняючись на досягнутому, постійно йде пошук нових технологічних рішень, застосовуються нові натуральні матеріали для обробки взуття, які покращують його зовнішній вигляд.

Сьогодні взуттєва фабрика «МІДА» – національний виробник взуття в Україні. Дотримання всіх вимог, стандартів якості і застосування тільки якісних натуральних матеріалів, сучасне оснащення фабрики і постійний контроль якості на всіх стадіях виробництва – запорука успіху ТМ «МІДА». Двадцятирічний досвід роботи на взуттєвому ринку України, ефективний менеджмент, активна політика просування продукції дозволяють компанії досягати високих результатів.

Злагоджена робота здійснюється завдяки професійній діяльності представників – людей, які презентують продукцію взуттєвої фабрики МІДА. Їм надається досить велика ступінь самостійності у здійсненні спільних завдань фабрики з урахуванням місцевих умов.

Згуртована команда – запорука продуктивного ведення та розвитку бізнесу! Секрет успішності взуттєвої фабрики «МІДА» полягає в тому, що у своїй повсякденній діяльності «МІДА» завжди робить ставку на створення і підтримку довгострокових відносин із замовниками та партнерами. Завдяки цьому «МІДА» продовжує розвиватися, досягати нових, більш високих цілей.

Географія Запорізької взуттєвої фабрики МІДА – величина зростаюча. Вона постійно прогресує. І вже завтра на одну її складову може стати більше. Сьогодні представництва фабрики працюють в найбільших містах країни: Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Чернівцях, Хмельницькому. А також за кордоном.

Взуття Міда надійна в носінні, так як виробляються тільки з натуральної шкіри, що поставляється кращими вітчизняними і іноземними виробниками.

90% зимового взуття випускається на натуральному хутрі.

Офіційний сайт: https://mida.ua