AEROMALL Торгівельно
Розважальний
Центр

Flagman

Flagman дарує позитивні емоції!

На сьогоднішній день компанія Flagman є одним з безумовних лідерів рибальського ринку України. У будь-якій точці нашої країни, на берегах будь-якої водойми у рибалок можна побачити нашу продукцію: снасті, екіпіровку, підгодовування і насадки, а також спорядження для відпочинку та туризму.

Товари під нашими торговими марками, такими як Flagman, Forrest, Carp Pro, Catcher, для переважної більшості рибалок є синонімом високої якості за розумною ціною.

На сьогоднішній день мережа рибальських супермаркетів Flagman - найбільша в країні. Вона налічує понад тридцять магазинів, розташованих в дев'ятнадцяти містах України, продовжує розширюватися і вдосконалюватися для Вас.

Унікальність мережі полягає не стільки в її масштабах, скільки в самих магазинах: це не просто магазини, а в своїй більшості великі рибальські супермаркети.

Представлений в них асортимент не тільки досить великий, але і унікальний - багато товарів можна зустріти тільки тут. Компанія Flagman офіційно представляє в Україні такі торгові марки, як Milo, Mepps, Preston Innovations, Korum, Drennan, Korda, Innovate Baits, Yum, Myran, Spider і багато інших.

Ласкаво просимо!

Офиційний сайт: https://www.flagman.kiev.ua/

Контактний телефон: (097)953-07-16