AEROMALL Торгівельно
Розважальний
Центр

UMITECH

UMITECH – компанія, що займається забезпеченням військових й цивільних необхідним спорядженням та амуніцією в Україні.

З перших днів повномасштабної війни ми розпочали власне виробництво бронеплит в Україні. Це нелегка справа, але ми прагнемо перемоги і маємо досвід, матеріали й обладнання. Тому прийняли рішення переобладнати наше виробництво для забезпечення доступною та якісною амуніцією тих, хто захищає нашу країну.

Створення захисту для військових – надзвичайно відповідальна робота, адже не кожна сталева пластина може врятувати життя. Тому ми підбираємо лише найкращі матеріали, ретельно підходимо до всіх етапів виробництва та перевірки готової продукції.

Всі наші бронеплити відстрілюються, мають необхідні сертифікати та перевіряються у Національному інституті оборони України імені Івана Черняхівського.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЄКТ

Кожного дня, в межах власного волонтерського проєкту, ми передаємо частину наших бронепластин БЕЗКОШТОВНО для ЗСУ, силових структур та ТРО.

Кожного дня ми отримуємо безліч запитів на безоплатну видачу. Звичайно, першочергово опрацьовуються запити з «гарячих точок», далі, дотримуючись черги та враховуючи можливості фінансування, ми виконуємо й інші прохання.

Безкоштовна видача відбувається за кошти компанії UMITECH, партнерів та волонтерів. Тобто значна частина прибутку з проданої продукції UMITECH іде саме на забезпечення військових, які цього найбільше потребують. А отже, кожен покупець нашої продукції робить свій внесок до безкоштовної видачі захисту нашим оборонцям.

На сьогодні ми видали понад 2500 бронеплит!

ЯКУ ПРОДУКЦІЮ МИ ПРЕДСТАВЛЯЄМО?

  • Бронеплити власного виробництва (4 та 5 класу захисту). У нас є бронеплити для захисту грудної клітки та спини, а також захисту паху та боків. Варіанти бронеплатин без покриття та з покриттям (демпфер + антирикошетний шар). Антирикошетний шар представлений в трьох основних варіантах на вибір: балістичний войлок, армована гума або полісечовина.
  • Крім стандартних розмірів бронеплит, які запропоновані на сайті та у прайс-листі, ми також виконуємо індивідуальні замовлення за розмірами, які вказує клієнт.
  • Плитоноски та підсумки. Зараз представлена продукція наших Українських партнерів, але також працюємо над власною розробкою плитоноски «натівського зразка».
  • Одяг, взуття та інше спорядження. Активно розширяємо лінійки продукції: невдовзі на нашому сайті й у соціальних мережах можна буде побачити значно більший асортимент для військових.

ГОЛОВНІ ЦІЛІ компанії UMITECH:

  • Надання безсумнівного захисту для всіх, хто цього потребує.
  • Створення якісного військового спорядження, одягу та зброї в Україні з залученням європейських та американських компаній до виробництва.

 

За детальною інформацією та для придбання звертайтеся:

+380 (63) 367-44-37

 

UMITECH - військове спорядження та амуніція.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!