AEROMALL Торгівельно
Розважальний
Центр

Аптека Доброго Дня

Мережа фармамаркетів "Аптека Доброго Дня" почала свою роботу на ринку України в серпні 2006 року. Перші торгові точки були відкриті компанією "Фармастор" в Києві, з подальшим розвитком цієї мережі на всій території України. На сьогодні «Аптека Доброго Дня» представлена ​​майже у всіх областях України та нараховує понад двісті аптек.

Національна фармацевтична мережа «Аптека Доброго Дня» - це зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки з швидким і високоякісним обслуговуванням маркету.

Аптеки мають відкриту зону самообслуговування, завдяки якій покупці мають можливість самостійно вибрати відповідний товар для здоров'я, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію фахівця.

Якість роботи мережі "Аптека Доброго Дня" отримало публічне визнання в 2011 році.

"Аптека Доброго Дня" визнана Абсолютним Фаворитом в номінації "Аптечна мережа 2011 року" за результатами Національного рейтингу споживчих переваг "Фаворити успіху-2011", "Фаворити успіху-2012", "Фаворити успіху-2013".

Основні принципи, на яких грунтується сервіс «Аптека Доброго Дня» це, по-перше, сертифікована продукція. Мережа працює тільки з офіційними постачальниками і виробниками, і має всі необхідні сертифікати якості та реєстрації на весь асортимент, який представлений в аптеці.

Зокрема про асортимент. Широта вибору товару - друга складова високої якості послуг аптек мережі. Крім багатого асортименту медикаментів, в аптеках представлені:

  • категорії засобів гігієни,
  • засоби по догляду за хворими,
  • засоби реабілітації,
  • медичної техніки.

В асортименті мережі «Аптека Доброго Дня» також представлений дуже широкий вибір косметичної продукції, в тому числі і лікувальної косметики, дитячого харчування і аксесуарів, товарів для майбутніх і молодих мам.

Одним з переваг, що відрізняють мережу «Аптека Доброго Дня» від інших аптек - це, безумовно, кваліфікація і рівень обслуговування фахівців. Всі працівники мережі відповідають високому стандарту, щорічно проходячи відповідну атестацію та курси підвищення кваліфікації.

Мережа завжди намагається запропонувати своїм покупцям тільки вигідні умови покупки. Діє зручна Програма Піклування.

Регулярно працюють спеціальні ціни на сезонні товари підвищеного попиту, працюють спеціальні пропозиції на комплексні покупки необхідних медикаментів.

Мережа активно співпрацює з соціальними програмами такими, наприклад, як Orange Card, завдяки яким пацієнти з певними хронічними захворюваннями (які є учасниками цих програм) можуть отримувати спеціальні препарати зі значними знижками.

Сервіс, який надається «Аптека Доброго Дня» дозволяє економити не тільки гроші, але і ваш час. Адже в мережі працює послуга доставки товару. Зателефонувавши за номером цілодобової гарячої лінії 0 800 500 129 або відвідавши сайт www.add.ua, Ви можете замовити доставку товарів для краси і здоров'я прямо додому або в будь-який інший зручний для вас місце. (При покупці від 200 грн. Послуга надається безкоштовно).

Отже - відвідуйте мережу «Аптека Доброго Дня», користуйтеся зручними і вигідними пропозиціями - Вам завжди будуть раді допомогти і надати консультації та допомогу!Адже «Аптека Доброго Дня» - це Піклування!

Нагадуємо, що РЕЖИМ РОБОТИ: 8:00-23:00