AEROMALL Торгівельно
Розважальний
Центр

glo

glo - фірмовий магазин, в якому Ви можете придбати та протестувати пристрій перед покупкою або купити спеціальні стіки до glo.

Також, Ви можете отримати від наших консультантів відповіді на всі питання.

  • Що таке glo™?

glo™ – це інноваційна смарт-технологія нагрівання тютюну, що зменшує кількість токсинів на 90%*. Разом із тютюновими стіками neo™ технологія індукційного нагрівання розкриває багатогранний смак спеціально відібраних сортів тютюну. glo™ та neo™ призначені для використання повнолітніми споживачами тютюнових виробів.

*Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет.

  • В чому полягає особливість технології індукційного нагрівання?

Індукційне нагрівання – це прогресивна технологія, широко застосовувана у побуті (наприклад, у сучасних кухонних плитах), що була зменшена для удосконалення процесу нагрівання у пристрої glo. Індукційне нагрівання працює наступним чином – стік вставляється всередину пристрою у металеву камеру, яка нагрівається спеціальним індуктором за допомогою магнітного поля. Дана технологія дозволяє нагрівати стік швидше і забезпечує більш виразний смак тютюну.

В магазині glo представлено пристрої для нагрівання тютюну glo, широкий вибір спеціальних стіків для нагрівання та найкращий сервіс, щоб допомогти відвідувачам ознайомитися з новою технологією.

 

Контактний телефон: 0800 509 080

Офіційний сайт: https://myglo.com.ua/